SUP matkad – ainulaadne lõõgastav looduselamus heas seltskonnas.

SUP-matk – ainulaadne lõõgastav looduselamus heas seltskonnas

Loo endale vahva suvemälestus ning tule koos oma sõprade või töökaaslastega põnevale SUP-matkale kvaliteetaega veetma. Vilunud instruktori saatel SUP-laual veepinnal liueldes ja aerutades näed Eestimaa kaunist loodust sootuks uuest vaatenurgast. Tule ja saa vahva kogemuse võrra rikkamaks!

SUP (Stand Up Paddling) ehk püstijalaaerutamine ehk aerusurf on maailmas kiiresti tuntust kogunud populaarne vabaõhutegevus, kus harrastaja seisab SUP-laual vees püsti ning liigub sellega aerutades edasi. Hakkama saab igaüks! SUP-lauaga sõitmine on lihtne ja selle saab vaid 10-15 minutiga selgeks. SUP on sobilik igas vanuses ja igasuguse füüsisega inimestele.

SUP-matk kestab umbes 1.5-2 tundi ning osalemiseks ei ole tarvis eelnevat kogemust; meie kogenud instruktorid viivad enne matka algust läbi lühikoolituse ning jagavad hiljem juhtnööre ja näpunäiteid kogu matka vältel. SUP on suurepärane viis surfiga esmatutvuse sobitamiseks! SUP-matkad sobivad nii täitsa algajatele kui ka edasijõudnutele.

Peale nalja ja naeru, seiklusrikka kvaliteetaja ja imekenade loodusvaadete tuleb SUP-iga aerutades märkamatult kaasa ka hea trenn – püstijalaaerutamine esitab harrastajale piisava väljakutse ja aitab parendada tasakaaluoskust, kehatunnetust ning treenib tervet keha, eriti kõhu- ja kerelihaseid.

Ning kuigi surfilaua peal vees püsti seismine võib kõlada keerukalt, pole muretsemiseks siiski põhjust, sest SUP-iga saab sõita ka istudes, kui püsti seista pole isu. Siiski soovitame Sul proovida aerutada ka püstjalu – oleme kindlad, et üllatud avastades, milleks kõigeks sa võimeline oled!

Värskes õhus kaaslastega ühise tegevuse nautimine tugevdab keha ja ergutab vaimu. Ära maga suve maha ning tule pärast (või lausa enne!) tööpäeva virgutavale matkale, et mõnusas seltskonnas mööda vett triivida, linnulaulu kuulatada, oma nahal tuult ja veepritsmeid tunnetada, oma meeli ergastada ja inspiratsiooni saada. SUP-iga sõitmine annab imelise enesetunde ja suurepärase tuju!

Korraldame meeleolukaid sportlikke SUP-ühistegevusi: matku ja treeninguid nii suuremale kui väiksemale seltskonnale. Hind sisaldab kogenud matkajuht-instruktorit, kvaliteetset SUP-varustust, päästevesti ning vajadusel ka susse. Selga pane ilmastikule vastavad sportlikud riided ning hea mõte on kaasa võtta ka vahetusriided!

Võta meiega julgesti ühendust, kui soovid mõne veekogu peale matkama minna!

Pin It on Pinterest